fbpx

Sahadan

Sahadan sitesi sizlere bir çık opsiyon sağlayan ve canlı maç sonuçlarını takip etmenizi sağlayan sitelerden bir tanesidir. Özellikle ana sayfasında bulunan lig istatistikleri takım istatistikleri teri istatistikleri iddaa istatistikleri tv programı paylaşım iddaa bayi geniş iddaa programı gibi birçok programdan ve birçok opsiyondan yararlanmanızı sağlayan sitelerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra canlı sonuçları ve hangi Lig’de oynanan maçların saatlerini veya skorlarını öğrenebilmek için de bu siteyi kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra geçmiş maçların puan durumlarını öğrenebilmek ve liglerdeki maçların sıralamalarını veya takımların puan sıralamaları öğrenebilmek için sahadan sesin tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra spor haberlerini okuyabilmek ve spor haberleri hakkında anında bilgi sahibi olabilmek için de siteyi takip edebilir ve üyelik işlemi başlatabilirsiniz.

 

Sahadan Sitesinde Üyelik İşlemleri Nasıl Başlatılır?

Üyelik işlemlerini başlattı bilmeniz için öncelikle site içerisine girdiğinizde Anasayfa üzerinde bulunan çerez tercihleri kısmında bütün çerezleri kabul et seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra kullanılan bütün uygulamalar gibi bu uygulamanın üye ol kısmına kişisel bilgilerinize tanımlamanız önemli bir detaydır. Bu site genel olarak iddaa programları ve iddaa oynanan bir site değildir sadece bütün iddiaları ve maç sonuçlarını takip etmenizi sağlayan canlıskor sitelerinden bir tanesidir. Bunu tercih ederken özel üyelik işlemi gerçekleştirebilir ve bilgilerden anında haberdar olabilmek için birçok oturuyorsun işaret diyerek mail adresi veya whatsapp üzerinden bilgileri hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sms şeklinde de bilgilendirmeleri mevcuttur isterseniz sms mi bilgi almak istiyorum kısmına tıklayarak sms yolu ile bilgilendirebilir ve maç sonuçlarından anında haberdar olabilirsiniz. Bunun yansıra çevrimiçi veya çevrimdışı sahadan sitesinden yararlanmak için sitenin aplikasyonunu Apple veya play stor üzerinden indirebilir ve bu sayede hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Özellikle takip ettiğiniz iddaa kuponları veya bilgiler veya maçlar varsa bu siteyi takip ederek bütün hepsi hakkında hızlı bir şekilde sahadan bilgi alabilirsiniz.

 

Sahadan Sitesinden Neleri Takip Edebiliriz?

Puan durumu kısmında genel içeride ve dışarıda şeklinde kız kategoriler indirilmiş puan durumlarını öğrenebilir bunun yanı sıra aktif sezon veya geçmiş yılların puan durumunu da net bir şekilde görebilmeniz mümkün hale gelecektir bunun yanı sıra set seri istatistikleri Oynanmış maçlar oynanacak maçlar veya bu sezon da bulunan bütün maç tercihlerini seçerek istediğiniz gibi filtreleme yöntemini kullanabilir ve maç sonuçlarını daha net bir şekilde görebilirsiniz. Bunun yanı sıra haberler kısmına tıklayarak başka bir sekmede birçok haberden haberdar olabilir ve iddaa programı kısmı ile de oynayacağını iddiaların basketbol voleybol futbol gibi bütün spor dalları adına ve liglere göre sıralanması görebilir ve iddaa kuponlarınızı bu şekilde doldurabilirsiniz. Diyoruz ki iddaa oyunlarında genellikle yapılan en önemli şeylerden ve analizlerden bir tanesi özellikle geçmiş maçların takip edilmesi konusudur.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir