fbpx

Kaçak İdda Oyna

Bahis Sistemi merkezi tarafından açıklanan kuponlarda o müsabakaya ilişkin kaç adet veri bulunması gerektiği konusu da belirtilmiştir. Bunların hepsini dikkate alarak oyunlarınızı oynamanız oldukça önemli konulardan birisidir. Kaçak idda oynayabildiğiniz yerlerde bu bilgilerden herhangi birine ihtiyaç duymazsınız. Kaçak idda oyunları sitesine en güzel örnekleri bulabileceğiniz yazımızda oldukça içtenlikle hangi sitelerde konforlu şekilde idda oynayabileceğinizden bahsedeceğiz. Bu siteler kaçak idda sitelerinden ziyade oldukça bilinen ve bir çok müşterisi olan sitelerdir. Kaçak idda oynama siteleri arasından bunlardan birini tercih ettiğiniz taktirde oldukça ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Tipobet, Resbet ve Jetbet siteleri bunlara örnek verilebilecek siteler arasındadır.

 

Kaçak İdda Kupon Oranları

Kupon katsayısı denilen olay genellikle kuponlarınızdan kazanmayı hedeflediğiniz ve oranlara göre yatırdığınız paranın katsayı olarak artışıdır. Yani elinize hangi oranda para geçeceğini göstermek için kullanılan bir yöntemdir. Bu duruma da misli denmektedir. Hazırlanan kuponda 250 mislini seçerseniz yatırdığınız paranın 250 katı oranında para kazanırsınız. Eğer 350 misli şeklinde kupon oynarsanız da 350 misli şeklinde yani katı şeklinde mevcut para karşılığınızı alırsınız. Kaçak idda oyna başlığı altında kaçak idda bayilerini bölgenizde aratarak idda oynayabilir veya siteler üzerinden kaçak idda oyna sayfalarına üyelik oluşturarak oyun deneyiminizi yaşayabilirsiniz.

 

Banko idda oyunu oynarken bilmeniz gereken sitemler arasında yer almaktadır. Bu sistemli oyunlarda üretilen sütun sayısını azaltılarak miktar azaltılmayı hedeflenir. Böylece idda başına ödeyeceğimiz para miktarı da doğru orantılı şekilde azalmış olur. Bir veya birden çok müsabakayı “Banko” seçerek o maçları bireysel seçimlerinizde teminat altına almış sayılırsınız. İdda sistemlerinde üretilen kuponlarda maçların sabit durmasını sağlamak için banko seçerek diğer maçlar ile bu maçlar arasında kombine oluşturulur. Fakat burada en önemli olan nokta banko seçtiğiniz bir maçın sonucunu mutlaka doğru tahmin etmeniz gerektiği noktasıdır. Bunun tam aksi halinde tüm diğer maçları doğru tahmin etmiş olsanız dahi oyunu kaybetmiş sayılacaksınız.

 

İdda İptal Edilirse Ne Yapılmalı?

Kaçak idda oyna sırasında programın yayınlanmasının ardından herhangi bir müsabaka iptal edilir veyahut da ertelenme durumu söz konusu olursa karşılaşma programda net şekilde belirlenmiş olarak seçilen günü takip eden sonraki gün içinde içerisinde kuponlar işleme girmektedir. Kaçak idda oyna sırasında da bu işlem tıpkı legal idda sitelerinde yürütüldüğü gibi yürütülmektedir. Tabiki bugün ve saatler oyunun oynandığı ve oyuna ev sahipliği yapan ülkeni yerel saatleri çerçevesinde belirlenmektedir. Eğer herhangi bir başka aksilik çıkarsa oyun oranları 1,00 olarak belirlenecek ve bu sayede kimse parasını kaybetmiş durumuna gelmeyecektir. Kaçak idda oyna durumuna bu bilgilere hâkim olmadan direk olarak girmek oldukça mantıksızdır. İdda oldukça ciddi strateji ve takip isteyen bir oyundur. Bu oyunu da ancak bu takibi gerçekleştirebilecek kişiler düzgün şekilde yapabilir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir