fbpx

İddaa Sistem

Çeşitli spor karşılaşmaları üzerinden iddaa kuponu oynamak isteyen ve iddaa alanına henüz yeni girmiş olan kişiler bu alanla ilgili bazı kavramları ve teknik terimleri hakim olmalıdır. Eğer bu alan ile ilgili yeteri kadar bilgi sahibi olunmaz ise kupon yaparken yatırılan para mutlaka kaybedilecek ve kupon oynayan kişi maddi olarak zarar yaşamış olacaktır. İddaa alanı ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmayan ya da teknik olarak kavramların ne anlama geldiğini bilmeyen kişiler bu konu ile ilgili iddia sistem nedir gibi konu aramalarına giriş yapmakta ve bu kavramları öğrendikten sonra kayıtlarını kazanç haline çevirebilmektedirler. Neredeyse hemen herkes etrafında iddaa kupon oynayan kişilerin tek maçtan yattıklarına ya da iddaa kuponun tutmadığını dair şikayetlerde bulunmuştur. Tek maçtan yatmak ya da kuponun kaybedilmesi gibi durumlar aslında sistem kuponunun ve İddaa sistem bilgisine sahip olunmadığı durumlarda meydana gelir. Bu sistem kullanımının ne olduğu ve ne işe yaradığı gibi bilgileri ise kısaca özetlemeye çalışalım.

 

Yakın zamanda gerçekleşecek olan bir maç üzerinde iddaa kuponu yapacağımızı varsayalım. Bilindiği üzere artık iddaa kuponlarında maçın sonucu ne olur, maçta beraberlik olur, maç kazanılır ya da kaybedilir gibi olasılıkların yanında artık çok daha detaylı kural konulabilecek iddaa kuponları yapılabilmektedir. Bu detaylı kurallar sayesinde aslında kişiler bir tane iddaa kuponu oynadıklarında, sistem dahilinde birden fazla olası sonuç ve kazanma ihtimali meydana getiren olasılıklar da gerçekleştirilmektedir. İddaa Sistem olarak da bilinen bu durumda temel mantık maç sayısı ve maç sayısına bağlı olarak işaretlenen bazı değişkenler, kuponun gidişatını belirleyebilmektedir. İddaa sistemi ilerledikçe, oyuncuların kayıp durumları Kazanca geçmeye başlamış ve bu sayede en azından kupona yatırılan paralar karşılığını alabilmektedir.

 

 

 

İddaa Sistem Nedir, Nasıl Kurulur?

 

İddaa kuponu oynandığında, sistem kuponu geliştirilirse, oyuncunun göremeyeceği pek çok sayıda alternatif kupon da üretilmiş olur. Buna göre maç sayısı ile beraber maç sayısına göre işaretlenen ihtimallerden birisi ya da birkaçı, birden fazla kolunu meydana getirir ve doğru olarak tahmin edilen maç sayısı ile işaretlenen maç sayısı eşit olduğunda ya da maç sayısının fazla olduğunda kupon kazançlı bir şekilde sonuçlanır. İddaa Sistem kurgusu sayesinde, iddaa kuponu içerisinde yer olan maçların gidişatın da kullanıcıların oyuncuların on göremeyeceği diğer ihtimaller de kupon içerisinde tanımlanabilmektedir. Bu sayede aslında kuponu oynayan kişi, kupon üzerinde kendi kurallarını koyabilmektedir. Kendi kurallarını oynayan oyuncu, kuponun kaybedilmesi ihtimaline karşılık örneğin maçı A takımı alır, B takımı ilk yarıyı alır şeklinde bir kural oluşturduğu takdirde, kuponun genelini kaybetse dahi İddaa Sistem ile kolon içerisinde kazanabilir. Bu ve benzeri ihtimaller dahilinde oyuncunun kendi kurallarını koyabilmesi, kupon yaparken harcayacağı tutarın en azından bir kısmının kayıp hanesinden kazanç hanesine yazılabilmesini sağlamaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir