fbpx

İddaa Bayii ve Slot Sitesi

Resmi bir oyun spor toto 1 maçın sonucunu tahmin etme ve müşterek bir bahis oyunu Spor toto maç sonuç tahminidir. İddaa bayii için bu hafta sonu hafta içerisinde yurt içi ve yurt dışında futbol maçları arasından seçilen 15 tane karşılaşmadan Takımların beraberliğin -2 doğru tahmin edilmesi Kolon listede yer alan 15 maça yapılan birer tahmin bir kul anlamına gelir kupon bedeli oluşturduğumuz her kolay olan ödeme tutarıdır bir kumanda en fazla 2500 kullan oluşturulabilir Spor toto oyununda listede oynanması gereken maç veya maçlar belirten saat veya taşlarla oynanan ve yarıda kalırsa sonuçlar spor toto teşkilatı bünyesinde oluşturulan komisyon tarafından da her iki adım için ayrı ayrı geriye dönük son 5 haftadaki resmi maç sonuçlarına göre ev sahibi takımın aldığı her galibiyet 1 numaralı top her beraberlik için 0 numaralı top termal ve 2 numaralı top deplasman takımına aldı her daire 12 numaralı top her beraberlik çağrısı numaralı top ve her mahalleye için bir numaralı top oynanmaktadır. İddaa Bayii’nde toplam 10 tane top noter sayesinde yapılacak olan çekilişle belirlenir. Milli Piyango teşkilatı tarafından düzenlenen oyunları ana mantı ve ana temel sebepleri bunlardır.

 

İddaa Bayii Konusunda Kupon Doldurma

 

Spor toto oyununda kazanmak için tahmin etmeniz gereken doğru tahmin sayısı 15 adet futbol takımı müsabakalarının sonucunda galibiyet beraberlik yenilgi e yani en fazla 15 en az 12 doğru tahmin gerçekleşmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra oynanan oyunlarda kazanma ihtimaliniz artırmak için toplam 4 ikramiye derecesi vardır bu ikramiye dereceleri 15 14 13 ve 12 olarak belirlenir. Spor toto oyununda oynanan İddaa bayii konusunda paranın miktarına göre spor toto oyunu havuzda biriken paraları kazan kazananlara dağıtılması müşterek kazanç kuralları ile oynanır toplanan para miktarının kazanına göre kazanma oranları değişmek değişiklik göstermektedir. İddaa Bayii, Spor toto oyununda hiç bilinmeyen olanlar varsa ne yapılması gerekmektedir hiçbir derecede kazanan yoksa her bir dereceye ait miktar ve takip edilen haftanın aynı derecelerine deve dert yani biriken paralar her hafta oynanacak oyun için bekletilir bu sayede bu derecelerden herhangi birinde kazanan kolon çıkıncaya kadar bu oyun süreçleri devam etmektedir.

 

İddaa Bayii alanında kupon Doldurma Kanunları

Spor toto kazancının hesaplanması için 14.03.2007 tarihli ve 5602 sayılı kanunun Şans oyunları hasılatından alınan vergi ve fon ve paylar düzenlenmesi kanunun 4. maddesi göz önünde bulundurularak hakkında toto oyununun oynatılması karşılığında istikrarcılardan elde edilen tutarların katma değer vergisi düşürüldükten sonra kalan tutarın yüzde seksen üçüne tekabül eden tutar devresinde edilerek iştirakçileri dağıtılır. Bu sayede istediğiniz kupon ve maç tecrübelerini yaşayabilirsiniz. Her türlü imkanlar sunulmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir